Apie mus

Mes teikiame tik sveiką ir šviežią mėsą

Mes Petro mėsinė

Kodėl Petro mėsinė ?

Kokybiška mėsa kiekvieno gomuriui

UAB PETRO MĖSINĖ – tai nuo 1992-ųjų sėkmingai plėtojamas šeimos verslas su išgrynintomis bei išpuoselėtomis pamatinėmis vertybėmis – kruopštumu, sąžiningumu, atsakomybe ir, svarbiausia – kokybe.

Jau daugiau nei dvidešimt septynerius metus įmonė kryptingai dirba ir nuolat tobulėja mėsos perdirbimo srityje, specializuojasi šalto rūkymo ir vytintų mėsos gaminių gamybos srityse. Nuolat diegiamos moderniausios technologijos ir išlaikomas stabilus bei sklandus bendradarbiavimas su geriausios kokybės žaliavas tiekiančiomis įmonėmis padeda užtikrinti profesionaliai ir operatyviai vykdomą gamybos procesą – nuo žaliavos priėmimo iki produkcijos realizavimo.

UAB PETRO MĖSINĖ didžiuojasi galėdama pasiūlyti asortimentą, kuriame tinkamų gaminių ras net pats išrankiausias: juk gamina tik aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES keliamus standartus bei reikalavimus. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus po truputį plečiamas gaminių asortimentas ir didėjanti paklausa suteikė galimybę vartotojams šiuo metu pasiūlyti virš keturiasdešimties kuo natūralesnių ir savo maistine verte naudingesnių skirtingų mėsos gaminių.

Bendrovės įkūrėjas ir direktorius – ūkininkas Petras Linkevičius – yra puikus pavyzdys, įrodantis, jog svajonę galima paversti sėkmingu verslu, juo labiau kai visi šeimos nariai (tiek Petro žmona, tiek visi trys jų vaikai) į šį verslą žiūri ta pačia kryptimi: būtent todėl mėsos gaminių kokybės kartelė yra iškelta į patį aukščiausią lygį. Šeimos įsitraukimas bei atsidavimas bendram tikslui ir yra svarbiausia įmonės sėkmės formulės dalis. Puikius veiklos rezultatus taip pat lemia kvalifikuotų darbuotojų profesionalumas, lojalumas. Didžiausias įmonės turtas – atsakingi, jaunatviški, kupini ryžto ir energijos darbuotojai, siekiantys dar labiau pagerinti įmonės plėtojamą veiklą.

UAB PETRO MĖSINĖ – tai profesionali, moderni, lanksti, veržli ir didelę patirtį sukaupusi mėsos perdirbimo įmonė, puoselėjanti tradicijas ir kurianti naujoves!

about-img